NİZİP’TE 14 EV KARANTİNAYA ALINDIbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

İSTANBUL’dan Gaziantep‘in Nizip ilçesine gelen ve hastalık belirtisi gösteren kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Testin ardından, hastanın yakın ilişki içinde olduğu kişilere de önlem olarak test yapılırken, bir yakınının daha koronavirüs pozitif olduğu belirlendi. Tedavilerine başlanan 2 kişinin temas halinde olduğu belirlenen yakınlarının olduğu 14 ev ise karantinaya alındı.Nizip’e 19 Mart günü İstanbul’dan gelen ve isimleri açıklanmayan karı-kocadan biri hastalanınca Nizip Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Kişinin yapılan koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkınca çift karantinaya alınarak hastaneye yatırıldı. Çiftin temas halinde olduğu kişiler de öğrenilerek test yapıldı ve bir kişide daha koronavirüs testi pozitif çıktı.

Çiftin ve testi pozitif çıkan diğer hastanın temas halinde olduğu belirlenen akrabaları ve çalışma arkadaşlarının yaşadığı 14 ev karantina altına alındı. Koronavirüs testleri pozitif çıkan 2 kişinin tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: DHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

NİZİP’TE 14 EV KARANTİNAYA ALINDI

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

3 Comments on NİZİP’TE 14 EV KARANTİNAYA ALINDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: