KOVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YAPILAN ÖDEMELERE BAŞLANDIbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

Gaziantep’in İslahiye ve Nurdağı ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahiplerine yapılan ödemelere başlandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koronavirus önemleri kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerin etkilenmemesi için hazırlanan sosyal yardım kapsamında belirli şartları karşılayan vatandaşlara yapılacak olan bin lira yardımların dağıtımına PTT aracılığıyla başlandı.

Bu kapsamda İslahiye ilçesinde 4 bin 190 ihtiyaç sahibine, Nurdağı ilçesinde ise 2 bin 300 ihtiyaç sahibine yardım bakiye ödemesine başlandı.İslahiye’de zabıta görevlileri PTT görevlileriyle birlikte vatandaşlara kuruma ve ATM girişlerinde sosyal mesafe kurallarına uymaları istendi. ATM önüne kurulan bariyerlerle tedbirler alındı. Bankaların girişinde de aynı tedbiri alan görevliler bankaya giren vatandaşların ateşlerini ölçerek sosyal mesafe ile almaya devam ediyor.

Öte yandan tedbirler alan Nurdağı Belediyesi de PTT girişi ve ATM önüne yer işaretleme çalışması yaparak bir metrelik sosyal mesafe noktaları oluşturdu.

Polis, Türkçe ve Arapça yaptığı anonsla vatandaşları mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması çağrısı yaptı.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Kaynak: AA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

KOVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YAPILAN ÖDEMELERE BAŞLANDI

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

2 Comments on KOVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YAPILAN ÖDEMELERE BAŞLANDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: