KONYASPOR’DAN ‘MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA 701 BİN 922 LİRALIK DESTEK AÇIKLAMASIbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

Konyaspor Kulübü, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcu ve çalışanların yanı sıra Konyaspor AŞ’nin de katkılarıyla “Milli Dayanışma Kampanyası”na 701 bin 922 liralık destekte bulundu.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Milli Dayanışma Kampanyası”na destek verildiği kaydedildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Yevmiye ile geçimini sürdüren kesimler başta olmak üzere, koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan, dar gelirli vatandaşlara ilave destek sağlamak üzere Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası’na Konyaspor Kulübü olarak gönülden destek veriyoruz. Bu kapsamda başkanımız Hilmi Kulluk ile yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve çalışanlarımız olarak A’dan Z’ye Konyaspor ailesinin bütün birimleri 501 bin 922 lira, Konyaspor Kulübü olarak ise 100 bin lira ve Konyaspor AŞ’nin de 100 bin lira katkısıyla gerçekleşen kampanyada 701 bin 922 lira toplanmış ve belirtilen hesaplara yatırılmıştır.”“Gün; aziz milletimizin yaralarına merhem olma, zor zamanlarında onlara omuz verme günüdür.” denilen açıklamada, “Bu zor günleri birlik ve dayanışma içinde birbirimize güç vererek aşacağımıza yürekten inanıyoruz.” değerlendirmesinde bulunuldu.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Kaynak: AA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

KONYASPOR’DAN ‘MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA 701 BİN 922 LİRALIK DESTEK AÇIKLAMASI

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

1 Comment on KONYASPOR’DAN ‘MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA 701 BİN 922 LİRALIK DESTEK AÇIKLAMASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: