İSTANBUL POLİSİNDEN TOPLU TAŞIMADAKİ YOLCULARA ‘SOSYAL MESAFE’ UYARISIbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

İstanbul polisinden toplu taşımadaki yolculara “sosyal mesafe” uyarısı

Korona virüs salgını nedeniyle polis toplu taşımaları denetleyip sürücüleri uyardı

Sokaktaki vatandaşların kimlikleri kontrol edilerek “evde kalın” uyarısında bulunuldu

İSTANBUL – Yeni tip korona virüs salgını nedeniyle toplu taşıma araçlarında denetim yapan polis ekipleri, sürücüleri uyararak yolculara “sosyal mesafeye” dikkat etmeleri çağrısında bulundu. Kasımpaşa’da sokaktakilerin kimliklerini kontrol eden polis, vatandaşları “sağlığınız için evde kalın” diyerek uyardı.Yeni tip korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında İstanbul genelinde denetimler hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kasımpaşa Polis Merkezi Amirliği ekipleri, Şişhane’de toplu taşıma araçlarındaki doluluk oranına yönelik çalışma yaptı. Çalışma kapsamında seyir halinde olan araçları durduran polis ekipleri, sürücülere dikkat edilmesi gerekenler hakkında uyarılarda bulundu. Yolcuları da sosyal mesafeyi korumaları yönünde uyaran polis, zorunlu olmadıkça evden çıkmamalarını söyledi.

Polis meydanlarda “evde kalın” anonsu yaptı

Öte yandan polis ekipleri, Bülent Demir ve Bahariye Caddesi üzerinde vatandaşları durdurarak kimliklerini kontrol etti. Vatandaşla sohbet eden polis, mümkün oldukça “dışarıya çıkmayın” uyarısında bulundu. Kızılay Meydanı’nda anons da yapan polis, “evde kalın” çağrısında bulundu. Kasımpaşa Polis Merkezi Amirliği ekiplerinin denetimlere aralıksız devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: İHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

İSTANBUL POLİSİNDEN TOPLU TAŞIMADAKİ YOLCULARA ‘SOSYAL MESAFE’ UYARISI

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

2 Comments on İSTANBUL POLİSİNDEN TOPLU TAŞIMADAKİ YOLCULARA ‘SOSYAL MESAFE’ UYARISI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: