(HAVADAN FOTOĞRAFLARLA) – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ VE GÖZTEPE ŞEHİR HASTANELERİNDE SONA GELİNDİbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

BAŞAKŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ

Mayıs ve Eylül ayında hizmet vermeye başlayacak hastaneler ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yatak kapasitesinin 5 bin 452 kişi artacağını söylemişti. 2016 yılında yapımına başlanan Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi’nin tüm çalışmaları tamamlandı. Sağlık Bakanlığı tarafından kamu özel sektör işbirliği modeli ile yapılan Türkiye’nin en büyük 3. sağlık yatırım projesi olan şehir hastanesi, İstanbul dışında çevre illere de hizmet verecek. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM bağlantı yollarına ilaveten metro istasyonu planlaması ile  hastaneye ulaşım seri ve rahat bir şekilde sağlanacak.GÖZTEPE ŞEHİR HASTANESİ2014 yılında temeli atılan Göztepe Şehir Hastanesi 110 bin 914 metrekarelik arsa üzerinde 237 bin 300 metrekare inşaat alanına sahip. Proje, 2590 yatak kapasiteli 13 katlı, 3 blok olarak inşa edildi. Yeni hastanede odalar, ortalama 35 metrekare olacak. Göztepe Şehir Hastanesi’nin Eylül ayında hizmete açılması planlanıyor. İki hastanede sürece katkı sağlayacak. Göztepe Şehir Hastanesi’nde de çalışmalar çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.”ŞU ANDA İHTİYACIMIZ OLAN TEK ŞEY HASTANE”Hafta başında açılan Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi’nin yeni binasının ardından bu iki şehir hastanesinin açılacak olmasından ise vatandaşlar memnun. Vatandaşlar koronavirüs ile mücadele günlerinde en çok ihtiyaç duyulan şeyin hastane olduğunu belirtiyor. Gülser Akın, “İnsanlarımızın önce duyarlı olması lazım. İnsanlar sokakta hep, mecbur olan da çıkıyor, olmayan da” dedi. Mehri Bakan, “Hastanelerin açılması çok iyi olur, çok illet bir hastalıkmış. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Bir an önce bir çare bulmaları gerekiyor. Bence açılmaları çok daha iyi oldu. Evde hastalanıyorsun, devlet hastanesine korkudan gidemiyorsunuz, özel hastanelere de insanın bütçe yetmiyor. Açılması bence çok çok iyi oldu. İnşallah çok daha iyi olacak” diye konuştu.  Tezgül Balkın ise, “Çok iyi bir fikir, şu anda çok ihtiyacımız var. Şu anda ihtiyacımız olan tek şey hastane” şeklinde konuştu. Ahmet Ergün ise “Çok güzel bir durum, devletimizden Allah razı olsun. Güçlü bir devlet inşallah her şeyin hakkından gelecek” dedi. Hasan Akkaya da “İnşallah hayırlı olur, insanlarımız için. Hastanelerin açılması iyi bir şey tabi ki. İnsanlar başka rahatsızlıklarından dolayı da gidemiyor hastaneye” şeklinde konuştu. 

 

 

Kaynak: DHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

(HAVADAN FOTOĞRAFLARLA) – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ VE GÖZTEPE ŞEHİR HASTANELERİNDE SONA GELİNDİ

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

1 Comment on (HAVADAN FOTOĞRAFLARLA) – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ VE GÖZTEPE ŞEHİR HASTANELERİNDE SONA GELİNDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: