FATİH TERİM TABURCU OLDU, SOSYAL MEDYA YIKILDIbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu 23 Mart‘tan beri tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Terim’in tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada, deneyimli teknik adamın tedavisinin evde devam edeceği belirtildi.

Hastanenin açıklamasında, “23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün aşaması sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle” ifadelerine yer verildi.Bu gelişme aşaması sonrası başta sarı-kırmızılı taraftarlar olmak üzere birçok futbolsever, attığı tweetlerle sosyal medyayı salladı. Çok kısa sürede içinde Fatih Terim ve İmparator Fatih Terim hashtagi trend topic oldu. İşte o paylaşımlar:

#13067841##

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

FATİH TERİM TABURCU OLDU, SOSYAL MEDYA YIKILDI

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

4 Comments on FATİH TERİM TABURCU OLDU, SOSYAL MEDYA YIKILDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: