EKREM İMAMOĞLU, FATİH TERİM’LE YAPTIĞI GÖRÜŞMEYİ ANLATTI: SESİ ÇOK İYİYDİbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs nedeniyle tedavi altında olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın konuğu olan İmamoğlu, Fatih Terim ve Göksel Gümüşdağ’ı telefonla aradığını belirterek seslerinin iyi geldiğini söyledi.Tüm hastalara şifa dileyen İBB Başkanı, “Fatih Terim’i aradım. Çok iyiydi sesi, açık söyleyeyim. Kendilerine sağlık diliyorum. Sayın Abdurrahim Albayrak‘ı da, Göksel Gümüşdağ’ı da aradım. Birçok insanımız var tedavi altında olan. Hepsine şifa dileyelim. Haber aldığım diğer insanlarımızı da aradım. Süreci atlatan Kadir Gökmen Öğüt milletvekilimiz var. Hem Fatih Terim’in sesi iyiydi hem Göksel Gümüşdağ’ın sesi iyiydi. Bütün hastalarımıza geçmiş olsun diyorum, şifa diliyorum. Allah korusun herkesi” şeklinde konuştu.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

EKREM İMAMOĞLU, FATİH TERİM’LE YAPTIĞI GÖRÜŞMEYİ ANLATTI: SESİ ÇOK İYİYDİ

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

3 Comments on EKREM İMAMOĞLU, FATİH TERİM’LE YAPTIĞI GÖRÜŞMEYİ ANLATTI: SESİ ÇOK İYİYDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: