DENİZLİSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ZOLAN’A ZİYARETbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

Denizlispor yönetimi Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan‘ı ziyaret etti. Süleyman Urkay, başkanlığındaki yönetime başarılar dileyen Başkan Zolan, “Denizlispor’a bugüne kadar en büyük desteği biz verdik. İhtiyaç duyulması halinde yine destek oluruz. Önemli alan tüm kentin Denizlispor’u sahiplenmesi” dedi.

Denizlispor’un yeni yönetimi Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. Süleyman Urkay, başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette yeni oluşturulan yönetime başarı dileyen Başkan Zolan, “Zor bir dönemde özveri gösterterek görev alan yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Denizlispor’un geçtiği bu zor süreci aşması için herkesin elbirliği, gönül birliği içinde olması gerekiyor. Denizli’nin seferber olması gerekiyor” diye konuştu.Bu zorlu dönemde yeni yönetimin elinden gelen gayreti göstereceğine inandığını belirten Başkan Zolan “Henüz yolun başındayız. Alınması gereken çok mesafe var. Bugüne kadar olağanüstü katkı sağladık. Karşılıksız katkı sağladık. Hep Denizli’nin bu değerine sahip çıkmalıyız düşüncesi ile hareket ettik. 8 yıldır sürdürdüğümüz destek bundan sonrada devam edecek. Ama asıl olan bu kentin bu değere sahip çıkması” şeklinde konuştu.

Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay ise, sorumluluklarının farkında olduklarını belirterek, “Denizli Belediyesi ve başkanımızın Denizlispor’a verdiği katkı çok büyük. Kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda, Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, Belediye Başkanı Osman Zolan’a üzerinde ismi yazılı Denizlispor forması ile atkı ve flama hediye etti. – DENİZLİ

Kaynak: İHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

DENİZLİSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ZOLAN’A ZİYARET

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

3 Comments on DENİZLİSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ZOLAN’A ZİYARET

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: