BETPAS467 FURKAN KORKMAZ: O AN NBA’E AİT OLDUĞUMU HİSSETMİŞTİM

Furkan Korkmaz, our national player who played in Philadelphia 76ers, revealed when he realized that he belonged to the NBA.

Since Furkan went to the NBA in 2017, he had seen his role grow gradually every season. Voted 26th in the 2016 NBA Draft, Furkan made only 14 games in his first year with the 76ers and has been a key member of the team ever since.

“I FEELED I BELONGED TO THE NBA”

The 23-year-old shooting guard said in a Q&A session with TalkBasket.net that he understood that he belonged to the NBA when he scored a game-winning three against the Portland Trail Blazers last season:

“When I hit that shot at the Portland game, I felt like I belonged to the NBA.”

Betpas467 giriş adresini kullanarak siteye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Betpas467 canlı bahis oynama sitesi çok bonus vermektedir. Betpas467 yeni adresinden siteye mobil olarak da kolayca hemen katılabilirsiniz.
Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • BETPAS467 FURKAN KORKMAZ: O AN NBA’E AİT OLDUĞUMU HİSSETMİŞTİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BETPAS467 FURKAN KORKMAZ: O AN NBA’E AİT OLDUĞUMU HİSSETMİŞTİM için yorumda bulun

    BETPAS467 FURKAN KORKMAZ: O AN NBA’E AİT OLDUĞUMU HİSSETMİŞTİM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BETPAS467 FURKAN KORKMAZ: O AN NBA’E AİT OLDUĞUMU HİSSETMİŞTİM için ilk yorumu yapabilirsin.