AVCILAR’DA NİKAHI KIYILAN POLİS ÇİFTTEN ‘EVDE KAL’ ÇAĞRISIbetpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında sadece iki şahit huzurunda nikah kıyan polis çift, herkesin yetkililerin çağrılarına uyarak dışarı çıkmamalarını isterken, “Evde kalın” çağrısı yaptı.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgesi uyarınca aralarında düğün salonlarının da bulunduğu bazı işletmeler 16 Mart itibarıyla geçici süreyle kapatıldı. İstanbul’da Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye ve Zeytinburnu belediyelerinin gelin, damat ve iki şahidin katılımıyla nikah kıymalarına karar verildi. Esenyurt Emniyet Müdürlüğü’nde görevli, İsmail Sümbül ile Emel Öztürk, Koranavirüs salgını nedeniyle bazı programlarını iptal ederken, daha önceden belirledikleri nikah tarihini ertelemedi. Polis çift nikahlarını Avcılar Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Salonu’nda iki arkadaşlarının şahitliği ve 3 arkadaşlarının uzaktan kapı aralığından izlediği sade törenle kıydırdı. İsmail Sümbül, “Kurallara uyarak sosyal mesafeyi koruma koşuluyla şahitlerin huzurunda nikah akdimizi gerçekleştirdik. Mutluyuz. Umarım bu Koronavirüs dünyanın başından defolur herkes mutlu hayatına yeniden kavuşur” dedi. Gelinlik giymeyen Emel Öztürk, “Böyle olmasını istemezdik şartlar malum” demekle yetindi. İsmail Sümbül, iki tarafın anne ve babaların 55-60 yaş aralığında olduğunu, hastalık riski nedeniyle onları Sivas ve Giresun’dan İstanbul’a getirtmeyi uygun bulmadıklarını, ileride güzel günlerde birlikte fotoğraf çektirmeyi umut ettiklerini belirtirken, nikahtan sonra görev başına döneceklerini vurgulayarak, eşi ile birlikte “Yetkililerin uyarılarına uyun, evde kalın” çağrısı yaptı. 

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Kaynak: DHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.

AVCILAR’DA NİKAHI KIYILAN POLİS ÇİFTTEN ‘EVDE KAL’ ÇAĞRISI

About betonbet kayıt
betonbet yeni adresini devamlı takip edeceğiniz bir yer. betonbet kayıt bonusu yüksek olan önemli siteler arasında başı çekiyor. yeni bir site ve çok kazandırıyor. değişik bahis seçenekleri ile dopdolu bir site.

5 Comments on AVCILAR’DA NİKAHI KIYILAN POLİS ÇİFTTEN ‘EVDE KAL’ ÇAĞRISI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: